Poľnohospodárstvo a lesníctvo
Ing. Tomáš Pira
Služby súvisiace s pestovaním plodín
- Obec
- Medzilaborce
- Od roku
- 2024
- IČO
- 56 406 096
Ing. Tomáš Pira
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 068 01 Medzilaborce
- Na trhu od
- 1. augusta 2024
- IČO
- 56 406 096
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 01.61)
- Služby súvisiace s pestovaním plodín
Podnikanie v číslach
- 2
- roky na trhu
- 2024
- rok vzniku
- 5
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Ing. Tomáš Pira
Ing. Tomáš Pira – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Medzilaborce. Podniká od 1. augusta 2024.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Služby súvisiace s pestovaním plodín“ (01.61). Predmet podnikania tvorí 5 položiek, napríklad poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby a maloobchod a veľkoobchod.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Ing. Tomáš Pira
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 56 406 096
- Dátum vzniku
- 1. augusta 2024
- Miesto podnikania
- 068 01 Medzilaborce
- Živnostenský register
- Okresný úrad Humenné, vložka č. 720-30656
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 01.61)
- Služby súvisiace s pestovaním plodín
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Ing. Tomáš Pira zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 5 položiek.
-
Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
-
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
-
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
-
Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Ing. Tomáš Pira?
Miesto podnikania je v obci 068 01 Medzilaborce.
Čím sa Ing. Tomáš Pira zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Služby súvisiace s pestovaním plodín“ (01.61). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; maloobchod a veľkoobchod; služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok.
Aké je IČO – Ing. Tomáš Pira?
IČO je 56 406 096.
Odkedy podniká Ing. Tomáš Pira?
Podnikanie začalo 1. augusta 2024. Na trhu pôsobí 2 roky.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.